Uszkodzone auta z USA? Nie, auta z przyszłością!

Czy wszystkie uszkodzone auta z USA nadają się tylko na złom? Nie! Są to auta z przyszłością! Naprawione i odnowione mogą znowu zachwycać! Jeżeli zostaną właściwie potraktowane, zabłysną na drogach jak nowe!

Auta z USA już nie tylko w marzeniach

Auta z USA to marzenie bardzo wielu miłośników motoryzacji. Różnią się od tych, jakie zazwyczaj spotykamy na polskich drogach. Mają w sobie to „coś”, co miłośnicy amerykańskich wozów nazywają „pazurem”. Żaden standardowy samochód nie dorówna prawdziwemu mustangowi, corvecie, cadillacowi, czy camaro!

Czas na auta z USA

Auta z USA to doskonała inwestycja. Wiedzą o tym nie tylko miłośnicy amerykańskich wozów, których nie sposób zdobyć na europejskim rynku. Wyjątkowe, unikatowe, bogato wyposażone i niebywale praktyczne zachwycają od dziesięcioleci. Piękne, klasyczne samochody z lat 60- tych i 70- tych są jednocześnie doskonałą inwestycją finansową jako egzemplarze kolekcjonerskie, a sprowadzenie ich do Polski jest niezwykle opłacalne – jako zabytkowe cieszą się specjalnymi uprawnieniami i są zwolnione z akcyzy i opłaty celnej.

Uszkodzone auta z USA jak nowe

Zakupione podczas licytacji, nie zawsze są w idealnym stanie. Uszkodzone auta z USA to standard. Niekiedy są to ślady wieloletniego użytkowania lub pęknięta szyba, innym razem trzeba włożyć w nie znacznie więcej pracy, gdyż noszą ślady stłuczek albo wypadków. Nie zniechęcajcie się! Nie sztuką jest kupienie auta z USA. Sztuką jest przywrócenie legend do życia! To dla nas nie tylko wyzwanie, ale i przyjemność, gdyż wkładamy całe serce, by każdy samochód prowadził się tak, jakby dopiero co wyszedł z salonu.

Posiadamy warsztat, w którym przywracamy wozom blask świetności. Sprawdzamy każdą część, dbamy o zachowanie wszystkich szczegółów tak, by nowy właściciel otrzymał praktycznie nowy wóz w idealnym stanie i mógł cieszyć się nim tak długo, jak zechce. Uszkodzone auta z USA po naprawie, stają się dumą posiadaczy i obiektem westchnień tych, którzy wciąż marzą o swoim amerykańskim wozie.Uszkodzone auta z USA? Nie, auta z przyszłością!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *