Citroen c5 Aircross – SUV dla wymagających

citroen

Zdecydowanym trendem, jakie można obserwować na rynku motoryzacyjnym jest coraz większa samochodów typu SUV jakie poruszają się po drogach. Liczne modele doskonale nadają się do poruszania po mieście, a w razie dłużej trasy gwarantują wygodę.

Jednak takie auta mają też swoje minusy. A mowa tu dokładnie o cenie. Zakup takiego nowego auta, często jest poza zasięgiem finansowym wielu osób. Dobrą opcją jest skorzystanie z leasingu, a po zakończeniu umowy można zmienić model lub wykupić ten użytkowany.

Leasing Citroen c5 Aircross – SUV dla wymagających

Ten model Citroena to nie tylko ładna bryła, ale przede wszystkim zapowiedź wrażeń w czasie jazdy. Opcja z silnikiem 1.6 o mocy 225 koni mechanicznych robi wrażenie. Ten model posiada całą masę ciekawych funkcjonalności, które mają wydobyć jeszcze większą radość z jazdy. To na przykład:

  • opcja bezkluczykowego otwierania i uruchamiania;
  • kamera cofanie;
  • system kontroli pasa ruchu;
  • świetne nagłośnienie;
  • dach panoramiczny.

Leasing Citroen c5 Aircross – nowoczesna hybryda

Ten model to nie tylko moc, ale też opcja, przyjazna dla środowiska bo jest on hybrydą. W zestawie są przewody do ładowania, a coraz więcej punktów, gdzie można się podłączyć na trasie jest tu sporym plusem. Leasing Citroen c5 Aircross to dobra opcja na poznanie się z hybrydą, bo choć wiele osób jest do nich dość zachowawczo nastawionych, to większość zmienia zdanie po tym, jak siądą za kierownicą.

Nowy samochód – kupić czy wypożyczyć?

Jedną z najczęściej wybieranych opcji przez klientów biznesowych, zainteresowanych tym modelem jest Leasing Citroen c5 Aircross. To nie tylko możliwość dopasowanie wysokości opłat, ale też czasu umowy. Liczne korzyści podatkowe przemawiają za tą opcją, a po zakończeniu umowy można wykupić samochód. Tym co z pewnością ucieszy właścicieli firm, jest ograniczenie formalności. Po ich dokonaniu pojazd można odebrać z wybranego punktu, a nawet skorzystać z opcji dostawy auta pod wybrany adres.