Skup ciągników – bezpiecznie i profesjonalnie

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Skup ciągników siodłowych to miejsce, którego ofertę powinni poznać wszyscy właściciele tych pojazdów. Nawet ciągnik najbardziej renomowanej marki, któregoś dnia zostanie wyeksploatowany i wówczas trzeba zastanowić się nad jego dalszym losem. Nie zawsze łatwo sprzedać stary pojazd, zwłaszcza taki, który już nie jeździ i nie spełnia funkcji, do jakiej był przeznaczony. Wartościowe są jednak nie tylko te sprawne – niektóre z elementów zepsutego pojazdu mogą bowiem jeszcze posłużyć przez wiele lat zamontowane w innym ciągniku.

Bez wychodzenia z domu

Firma Lukasen robi wszystko, by transakcja kupna sprzedaży przebiegła sprawnie i była zadowalająca dla obu stron. Aby sprawdzić, czy skup będzie zainteresowany zakupem naszego sprzętu, nie musimy nawet ruszać się z domu. W tym celu wystarczy wejść na witrynę internetową firmy i wypełnić znajdujący się tam formularz. Służy on temu, by przekazać jak najwięcej informacji o przeznaczonym na sprzedaż ciągniku czy samochodzie, na podstawie których skup może podjąć decyzję o jego zakupie i ustalić cenę, jaką zaoferuje sprzedającemu. W formularzu, prócz podstawowych informacji, takich jak model, rok produkcji czy szczegóły dotyczące wyposażenia, mogą znaleźć się też fotografie pojazdu.

Nie tylko ciągniki

W tym samym miejscu działa też skup samochodowych ciężarowych, które doczekały już swojej „emerytury”. Powodów, dla których warto skorzystać z oferty tej, a nie innej firmy, jest co najmniej kilka. Przede wszystkim Lukasen skupuje samochody i ciągniki na terenie całego kraju i zapewnia ich odbiór, a poza tym skup płaci gotówką, jeżeli klient sobie tego życzy. Korzystając ze swoich długoletnich doświadczeń firma ciągle się zmienia i doskonali swoją ofertę usług, tak by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Firma Lukasen powstała w roku 2011 i od tej pory ma na swoim koncie wiele sukcesów i wiernych klientów, którzy jej usługi polecają innym.

Nowe życie starego pojazdu

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, a klienci chętnie wracają do skupu, jeżeli mają na sprzedaż kolejny samochód czy ciągnik. Często myślimy, że stare ciężarówki, ciągniki czy naczepy są bezwartościowe i nadają się jedynie na złom. Tymczasem wiele ich elementów i części może zyskać kolejne życie, ale tylko pod warunkiem, że trafią do naszego skupu, gdzie z pewnością znajdą nowego właściciela. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, szybką transakcję, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Wykaz interesujących nas marek pojazdów znajduje się na naszej stronie. Są to między innymi Volvo, Scania, Iveco czy Mercedes.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *